x
 
ÜNLÜ MARKALAR

1883 yılında John Michael Kohler, bir döküm at yalağında bugünün global vitrifiye devini yaratacak olan döküm küveti gördü. Ve bu öncü ruh, Kohler Co.'yu ilk günlerinden bugünlere taşıdı. John Michael Kohler 'e göre sıra dışı tasarımın iki önemli gerekliliği var: yaratıcılığa duyulan ödünsüz bağlılık ve cesaret isteği. Dört jenerasyon sonra bile Kohler hala bir aile şirketi. Ve hala yenilik ve tasarımda lider, hem de daha cesur olarak.

Kohler, 1873 Wisconsin yakınlarında kurulmuştur ve 139 yıldır 'The Bold Look of Kohler' konsepti ile 6 kıtaya iş yapan dev bir aile firmasıdır. Kohler'in ve beraber çalıştığı 35.500'ün üzerinde çalışanın tek amacı; Kohler ürün ve servisleri ile temasta olan herkesin yaşam kalitesini bir adım daha yükseltmektir. Zarif ve kaliteli yaşamdan kastedilen cazibe, lezzet ve ruhun cömertliğidir. Bu felsefe tüm iş yaşamına, ürünlere ve servislere yansır.

Kohler dört ana iş kolunda çeşitli markaları ile farklı zevk ve ihtiyaçlara yönelik ürünler tasarlamakta ve müşterilerine sunmaktadır. 50'den fazla fabrika ve markası ile sunduğu mutfak ve banyolar için dayanıklı ve şık ürünlerden, Baker ve McGuire'in muhteşem mobilyalarına; traktör ve deniz jeneratörleri ile data saklama ve enerji ürünlerinden golf sahalarına; hepsi Kohler'in işi. Biz bu işi seviyoruz ve yıllar sonra bile sizlerin yüzünde bir gülümseme olarak kalmak istiyoruz.

    Banyo & Mutfak grubu

  • Kohler Co, banyo ve mutfak ürünleri pazarında lider olarak bilinir. Ürün çeşitliğimiz ve güçlü marka portfolyomuz tasarıma yeni standartlar getirmemize ve üstün kalite çizgisini koruyarak yenilikler yapmamıza fırsat veriyor. Kohler Mutfak & Banyo grubu, dünya çapındaki geniş üretim ve pazarlama ağıyla evsel, ticari ve endüstri kullanımı için hizmet vermektedir.
  • Global Enerji Grubu

  • 1920 lerin başından beri global bazda pek çok sektörün ihtiyaçlarına göre enerji ve güç üniteleri üretmektedir. Bugün Kohler Global Enerji Grubu'nun belli başlı kalemleri motorlar, jeneratörler ve geçici enerji çözümleridir.
  • Dekorasyon Grubu

  • Baker mobilya grubunun 1986 yılında Kohler ailesine katılmasıyla başlayan dekorasyon işi, müşterilerimize banyo ve mutfaklarında sunduğumuz kaliteli yaşam felsefesini bu alanların dışına da çıkardı. Şu anda Kohler; Baker, Ann Sacks, McGuire ve Dapha ile evin her köşesine Kohler kalite ve şıklığını taşıyor.
  • Golf ve Ağırlama Grubu

  • Kohler, Wisconsin ve St Andrews'da yer alan iki lüks konaklama tesisi ile lüks yaşam kavramını bir adım yukarı çıkartıyor.

PORCELANOSA

Duvar ve yer karoları sektöründe dünya lideri olan PORCELANOSA; 600.000 m2 üretim alanına sahip olup, maksimum kalite ve sorumluluk ile 100 ülkede herkes tarafından bilinen bir marka olarak faaliyet göstermektedir. Çalışan sayısı, 30 sene içinde 73 kişiden 5.000' e yükselmiş ve son yıllarda %69' unu ihracatın oluşturduğu cirosu 1.000 milyon Euro'ya ulaşmıştır. Porcelanosa tek-pişirim üretim teknolojisinde; taş ve parke görünümlü, büyük ebadlı ürünler ve geniş renk yelpazesi ile duvar ve yer karolarında uzmanlaşmıştır. Tüm ürünlerinin karakteristik özelliği; teknoloji, kalite ve dayanıklılıktır. Porcelanosa 5 kıtada; her biri her yönüyle yenilik ve dizayn adına sürekli gelişen, dünya çapında 410 showroom ile Madrid, New York, Londra, Paris, Milano gibi merkezlerde müşterileri ile buluşmaktadır. Her geçen gün büyümeye devam eden lojistik hizmeti ile tüm ürünleri için son müşteriye kadar garanti sunmaktadır. Porcelanosa'nın konsepti, kişisel yaşam alanlarının oluşumunda güzelliği ve konforu sağlayan bir yoldur. Felsefesi ise; yenilikçi ve çevreye uygun olan seramik, fayans, batarya ve banyo aksesuarları gibi gelişmiş, şık, orijinal ve fonksiyonel ürünler üretmeye dayanır.

NOKEN

Noken Porcelanosa Grup'un büyüme politikasının bir parçası olarak 2001'de kuruldu. Ürün yelpazesi vitrifiye ve armatür, sıhhi teçhizat, aksesuarlar, radyatörler ve banyo mobilyalarından oluşur. Noken dünya çapında şuan 61 ülkeye ihracat yapan fonksiyonel ve sağlamlaştırılmış durumunu geliştiren öncü bir marka gibidir, detaylara gösterilen özen süreklidir. Şirketin hedefi hızla artan pazarın talebini karşılamak, zarif ve sızma stilinde dizayn edilen, ihtişamlı kalitede, kişisel ve eşi benzeri olmayan dokularından dolayı favori ürünleri meydana getirmektir. Noken kaliteli bir yaşam stili için anahtar element gibi suyun Rönesans (yeniden doğuş)'nı sunan yeni banyo konseptini yaratmıştır.

SYSTEMPOOL

Systempool SA, 1993 yılında Porcelanosa Grup'un bir parçası olarak doğmuştur. Kuruluşundan itibaren ulusal ve uluslararası seviyede büyümek ve ilerlemeye odaklanmıştır. Sonuç olarak Systempool 3 ana faaliyet alanında gelişmiştir:

Banyo ürünleri : Duş teknesi, kabin, küvet, duş kuleleri, hidromasaj üniteleri, duş alanları,banyo aksesuarı ve lavabolar gibi banyo ve duş ekipmalarının dizaynı, üretimi ve satışı.

Spa : Evlerinizde spa alanları kurmanız için gerekli çizgide ürünler. Ev içindeki 20 metrelik bir alanı dinlenmek ve gevşemek için bir alana çevirebiliriz. Spa ürünleri ailesi kolay montaj ve minimum bakım maliyeti ile benzerlerinden ayrılıyor.

Krion : Porcelanosa Grup'un 'Solid Surface' malzemesi. Mutfak , banyo, iç dekorasyon, restoranlar ve tüm genel mekanlar için tasarlanmış bir ürün. Systempool ürünü hayal edebiliğiniz her şeyi tasarlayabilmeniz için farklı form ve renklerde sunuyor.

DUNE

Özel mekânlar doğal taşlar, cam, seramik ve ahşap kombinasyonları ile oluşturulan dekoratif ve fonksiyonel ürünler gibi özel ürünler ister. 6 koleksiyon ve 1000'in üzerinde çeşidi ile İspanya'nın önde gelen tasarım firmalarından olan Dune, tüm bu doğal öğeleri harmanlayarak sizlere bambaşka bir ortam yaratacak dekoratif duvar karoları ve lavabolar üretiyor. Mimar, dekoratör ve tasarımcıların ihtiyaçlarına cevap verebilen estetik çözümler sunuyor.

QUARTER

1974 yılında İstanbul'da doğan tasarımcı Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde tasarım eğitimi aldı. Eczacıbaşı Vitra firmasında Model ve Ürün Geliştirme uzmanı olarak çalışan tasarımcı, 2000 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde yüksek lisans yaptı. 1998 yılında İstanbul'da düzenlenen EMTK Ürün tasarımcıları ve 2004 yılında Kore'de düzenlenen Tasarım Sergisi gibi sergilere katılımcı olarak davet edilen tasarımcı, 2004 yılında Milano'da düzenlenen 83 ülkeden 3002 kişinin katıldığı Designboom Water Concept ' Inside the bathroom ' tasarım yarışmasında 'QUARTER' adlı tasarımı ile yılın en iyi 30 tasarımından biri seçildi. Birçok firmaya tasarım ve ürün geliştirme desteği veren Güner Dönmez Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümlerinde öğretim üyeliği yapmaktadır.

BOCCHI

Bocchı, İtalya'da 60 yıllık tecrübesiyle, banyo ürünleri sektöründe lider bir firmadır. 1950'den beri Bocchi'nin misyonu hiç değişmedi; yenilikçilik ve insana saygı. Bocchi, her zaman partnerine servis ve üründe en üst düzeyde kalite ve yenilikçi çözümler sunmayı amaçlıyor. Bugün marka tasarım, kalite ve insana saygıyı çağrıştırıyor.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.